Kontakt

Kontakt

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, to jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę! Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby skutecznie się z nami skontaktować.

Adres

Nasz adres to ulica Kolorowa 10, 00-000 Warszawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Telefon

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz z nami porozmawiać, to dzwoń na numer telefonu: 123-456-789. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

E-mail

Jeśli wolisz kontaktować się z nami drogą elektroniczną, to pisz na adres: kontakt@bertie.pl. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe.

Formularz kontaktowy

Jeśli wolisz wypełnić formularz kontaktowy, to zapraszamy na naszą stronę internetową. Formularz znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Media społecznościowe

Zapraszamy do śledzenia nas na mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram. Tam znajdziesz najnowsze informacje o naszych artykułach oraz wiele ciekawych treści.

Reklama

Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę na naszej stronie, to napisz do nas na adres: reklama@bertie.pl. Postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.